2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описана гідрогеологічна структура русел рік в районі Карпат та раціональні конструкції фундаментів опор мостів, які упродовж останніх десятиліть використовують під час їхнього будівництва в цих умовах. Розглядають проблеми, які виникають під час проектування і будови мостових споруд.
A hydro-geological structure of river-beds in the Carpathians and rational constructions of foundations of supports of bridges, which during the last decades are used for their building in these conditions, are described. Problems which are emerged during planning and constructing of bridge building are examined.

Ониськів Б. М. Особливості влаштування фундаментів опор мостів в гідрогеологічних умовах Карпат / Б. М. Ониськів, Я. В. Сорока, В. М. Канюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 133–137.