Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

In this article the influence analysis of pulsing of commutator power supply on coefficient of non-linear distortion of different frequency sinus signal which is modulated with help of Pulse Width Modulation is carried out.

Таянов С. А. Аналіз коефіцієнта нелінійних спотворень синусоїдального сигналу системи керування ШІМ вібротранспортером за відсутності фільтрів живлення / С. А. Таянов, Р. В. Чубик // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 104–109. – Бібліографія: 2 назви.