Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This paper describes the application of our web analytic system “The Media Intelligence” for internet users’ activity monitoring. This system can determine how certain content influences the audience of Internet Media.

вплив медіа, інтерактивний потенціал, поширення новин, горизонтальна комунікація, “Медіа-розвідка“

Захарченко А. Система "Медіа-розвідка" як засіб моніторингу активності аудиторії інтернет-медіа / Артем Захарченко // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 52–53. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review