Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The obtained relationship of the thermoelectromotive force absolute value and the coercive force shows a good coincidence of these physical parameters characters that allows to suppose the similarity in their change mechanisms. The four-stage theory of Fe-Ni-Al-Co alloys highcoercive disintegration is confirmed by the curves patterns.

Яремкевич С. К. Дослідження процесів дорозпаду литих магнітотвердих сплавів ЮНДК15СО і ЮНДК18СОБ методом термо-ЕРС / С. К. Яремкевич, С. Е. Талан // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державного університету "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державний університет "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 58–62. – Бібліографія: 5 назв.