Телевізійна програма як засіб моніторингу потреб абітурієнтів

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article analyzes the urgency of and prospects for the television program in today's society, opens up new possibilities of information products for monitoring problems of entrance campaign in higher education institutions.

моніторинг, телевзійна програма, інформаційний простір, опитування, реклама, ефір, абітурієнти, тестування

Вовк Н. Телевізійна програма як засіб моніторингу потреб абітурієнтів / Наталія Вовк, Влада Нечиталюк, Сніжана Кльокта // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 226–227. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review