Видавництво Львівської політехніки

In the paper peculiarities of encyclopaedias and dictionaries that cover the issues of document studies as well as adjacent disciplines are characterized; the value of reference publications for forming the content of scientific information in the sphere is identified and the perspective of their usage in the academic process in universities of Ukraine is described.

довідкове видання, енциклопедія, термінологічний словник, інформаційні ресурси, документознавство, суміжні дисципліни

Лісіна С. Інформаційний масив довідкових видань із документознавства та суміжних дисциплін / Світлана Лісіна // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 228–229. – Бібліографія: 4 назви.