Імітаційне моделювання в контексті управлінського аналізу

Розкрито суть імітаційного моделювання в системі управлінського аналізу. Визначено, що імітаційна модель допомагає керівнику повніше зрозуміти і відчути завдання, побачити зміст своєї роботи з різних аспектів, перевірити безліч альтернативних варіантів для відкриття нових можливостей. Essence of imitation design is exposed in the system of administrative analysis. Certainly, that a simulation model helps a leader completer to understand and feel a task, see maintenance of the work from the different points of view, to check up the great number of alternative variants for opening of new possibilities.

Кулинич М. Б. Імітаційне моделювання в контексті управлінського аналізу / М. Б. Кулинич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 587–590. – Бібліографія: 1 назва.