Національний університет "Львівська політехніка"

Описано практичну реалізацію вимірювальної системи з використанням мікросхеми інтегрального перетворювача імпедансу AD5933. Наведено експериментальні результати вимірювань. Проаналізовано перспективи застосування цього перетворювача імпедансу у портативних вимірювальних приладах. Представлена практическая реализация измерительной системы с использованием интегрального преобразователя импеданса AD5933. Приведены экспериментальные результаты измерений. Проанализирована перспектива использования этого преобразователя импеданса в портативных измерительных приборах. In the paper practical implementation of measuring system based on integral impedance converter AD5933is described. Experimental measurements results are presented. Prospects of presented impedance converter usage in portable measuring devices are analyzed.

Походило Є. Проблемно-орієнтований аналізатор імпедансу на основі сучасної комплектуючої бази. / Є. Походило, В. Бондирєв // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник Вип. 68 / Національний університет "Львівська політехніка" ; відп. ред. Б. І. Стадник. - Л. : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - С. 44-46.