Видавництво Львівської політехніки

In the paper the peculiarities of representation of historiographical information in virtual communities are defined. The importance of creating a consolidated documentary resource about military events in Eastern Ukraine is substantiated.

віртуальні спільноти, історіографія, інформація, Інтернет, комунікація

Пелещишин А. Історіографічний аспект подання інформації про ситуацію в зоні АТО у віртуальних спільнотах / Андрій Пелещишин, Наталія Химиця // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 246–247. – Бібліографія: 2 назви.