Використання OpenOffice.org Basic для потреб документознавства

Видавництво Львівської політехніки

In this article we point out the advantages of using built-in programming language OpenOffice.org Basic. It will save you time and automates frequently used tasks. OpenOffice.org Basic will help you if you are an accountant, economist or even pharmacist.

використання ООоBasik у документознавстві, шаблони документів, візуальне програмування

Ярка У. Використання OpenOffice.org Basic для потреб документознавства / Уляна Ярка, Ольга Джигінас, Ольга Шепелюк // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 276–277. – Бібліографія: 2 назви.