Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання побудови оптимальних алгоритмів визначення працездатного стану дизельних автомобільних двигунів на підставі моделі логічного типу. The problem of construction of optimum algorithms definition of an able-bodied condition of diesel automobile engines ground models of a logical type is reviewed.

Слюсарчук Ю. М. Обґрунтування оптимальних алгоритмів діагностування дизельних автомобільних двигунів / Ю. М. Слюсарчук, Р. А. Пельо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 117–121. – Бібліографія: 3 назви.