Особливості електронних систем для дослідження потенціалів сітківки ока

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто особливі підходи побудови електронної апаратури при дослідженнях біопотенціалів в ранній діагностиці захворювань ока і зорового аналізатора. Рассмотрено особенные подходы к построению электронной аппаратуры при исследовании биопотенциалов в ранней диагностике заболеваний глаза и зрительного анализатора. Methods of researcher evoked potentials in diagnostics of early eye disease and visual analyzer are represented in the article.

Ткачук Р. Особливості електронних систем для дослідження потенціалів сітківки ока. / Р. Ткачук, В. Янець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник Вип. 68 / Національний університет "Львівська політехніка" ; відп. ред. Б. І. Стадник. - Л. : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - С. 92-94.

Endorsement

Review