Інновації у впровадженні інформаційних технологій в освітній процес у Національному університеті "Львівська політехніка"

No Thumbnail Available

Date

2010

Authors

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Національний університет "Львівська політехніка"

Abstract

Матеріали Національного університету “Львівська політехніка” до конкурсу інноваційних розробок у номінації “Інновації у впровадженні IT-технологій” в освітній процес” розкривають досвід університету з успішного впровадження та використання нових інформаційних ресурсів та сервісів із подальшим упровадженням інформаційного наповнення для навчальних та наукових завдань, систем роботи з електронними документами, систем групової взаємодії, адміністративних задач, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Науково-технічній бібліотеці та створення електронного каталогу однієї з найбільших бібліотек України.

Description

Keywords

Citation

Інновації у впровадженні інформаційних технологій в освітній процес у Національному університеті "Львівська політехніка" : матеріали тринадцятої міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2010" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, Д. В. Федасюк, А. Г. Загородній, З. Г. Піх, Д. О. Тарасов, А. З. Піскозуб, Л. Д. Озірковський]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – 60 с.