Роман Іванович Байцар

Authors

У виданні відображено основні етапи життя, наукова і педагогічна діяльність доктора технічних наук, професора, професора кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Національного університету “Львівська політехніка” Р.І. Байцара. Покажчик містить інформацію про науковий доробок ученого. Розрахований на наукових працівників, інженерів, істориків науки, студентів.

біобібліографічний покажчик, Байцар, біобібліографія вчених Львівської політехніки, Науково-технічна бібліотека, Національний університет "Львівська політехніка"

Роман Іванович Байцар : біобібліографічний покажчик / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладач Г. М. Щитинська]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – 70 с. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; випуск 39).