Міжнародні стандарти нанотехнології у медицині

Видавництво Львівської політехніки

In the real article will there is the question about the international standards of nanotechnology in medicine, standards of ISO, certain for the improvement of understanding of both term and possibilities of application in this industry.

документ, стандарт, конференція, медицина, нанотехнологія, новий шлях

Мина Ж. Міжнародні стандарти нанотехнології у медицині / Жанна Мина, Тарас Гакало // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 252–253. – Бібліографія: 1 назва.