Використання теорії нечітких множин у процесі діагностики стану підприємства

Розглянуто процес формування обліково-аналітичного забезпечення менеджменту підприємства на підставі результатів діагностики. Обґрунтовано доцільність використання в діагностиці теорії нечітких множин, наведено приклад побудови нечіткої моделі оцінювання стану підприємства. The process of creation of registration and analytical support of management of enterprise on a base of outcomes of diagnostics is construed. The expediency of application in diagnostics of the theory of fuzzy sets is justified. The example of construction of fuzzy model of an estimation of a state of firm represented.

Тищенко О. М. Використання теорії нечітких множин у процесі діагностики стану підприємства / О. М. Тищенко, Л. О. Норік // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 610–617. – Бібліографія: 13 назв.