Числова оптимізація поверхневих струмів і форми вирізки із дзеркала однозеркальної антени за амплітудною діаграмою напрямленості

Розвинуто числовий метод одночасної оптимізації форми плоского розкривання і амплітудно-фазового розподілу поля в цьому розкриванні по заданій амплітудній діаграмі напрямленості. Ідея оптимізації форми розкривання випромінювальної системи узагальнена на задачу синтезу форми вирізки із дзеркала і діаграми напрямленості випромінювача і гостронапрямленої однодзеркальної антени. The numerical method for simultaneous optimization of the shape of the plane aperture and amplitude-phase distribution of the field in this aperture for the given amplitude directivity pattern is developed. The idea of optimization of the shape of irradiating aperture is generalized on the problem of synthesis of both the shape of cutting from reflector and the directivity pattern of irradiator of the narrow-directed single-reflector antenna.

однодзеркальна система, амплітудна діаграма напрямленості, single-reflector antenna, amplitude directivity pattern

Анохін В. Числова оптимізація поверхневих струмів і форми вирізки із дзеркала однозеркалсььної антени за амплітудною діаграмою напрямленості / В. Анохін // Вісник Національного університету «Львівка політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 60–66. – Бібліографія: 7 назв.