Дослідження неперервного профілювання гвинтових стрічок

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The results of continuous screw belts profiling, which are widely used in mechanical engineering are presented. The effective constructional and technological parametres of the machine tools and devices profiling which are the flesis of the latest technological equipment constructions are determined.

Пилипець М. І. Дослідження неперервного профілювання гвинтових стрічок / М. І. Пилипець, І. Б. Гевко, Р. Я. Лещук // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 36. – С. 36–41. – Бібліографія: 3 назви.