Елементи системи запобігання банкрутству машинобудівних підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано методичні рекомендації щодо формування елементів системи запобігання банкрутству машинобудівних підприємств. Автор удосконалив поняття системи запобігання банкрутству підприємств та сформулював висновки щодо вдосконалення процесу формування системи запобігання банкрутству машинобудівних підприємств. The article is methodical recommendations of the formation of elements representing the system for machine-building enterprise bankruptcy prevention has been suggested. Author perfected term the system for enterprise bankruptcy prevention and the main consequences the improvement of the process of development of the system for enterprise bankruptcy prevention.

методичні рекомендації, системи запобігання, methodical recommendations, system for enterprise

Гук О. В. Елементи системи запобігання банкрутству машинобудівних підприємств / О. В. Гук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 27–43. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review