Йдеться про ступінь відповідальності місцевих органів влади за трагедію 1932–1933 рр. на Полтавщині, яка виявилася в епіцентрі штучного голодомору. Спираючись на конкретні факти, опубліковані у відповідальних збірниках документів, автор доводить, що місцеві органи влади несуть таку саму відповідальність за трагедію, як і центральна – київська і московська комуністична влада.

Якименко М. А. До питання про ступінь відповідальності місцевих органів влади за трагедію 1932–1933 рр. на Полтавщині / М. А. Якименко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 493 : Держава та армія. – С. 197–199. – Бібліографія: 4 назви.