Thumbnail Image

Розглянуто усталені методи дослідження сучасної архітектури, а також критерії, за якими їх аналізують. Крім того, вивчаються можливості їхнього застосування чи адаптації для дослідження найновіших об’єктів архітектури ХХ століття. Запропоновано матрицю аналізу як метод дослідження об’єктів сучасної архітектури, деконструктивізму зокрема, та обґрунтувано вибір її параметрів.

Криворучко О. Ю. Методи дослідження сучасної архітектури: матриця аналізу архітектурних об’єктів деконструктивізму / О. Ю. Криворучко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 89–97. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review