Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті запропонований новий підхід до формулювання задач оптимізації стрижневих металевих конструкцій в системі автоматизованого проектування. Він дозволяє, зокрема, при збереженні орієнтації програми на розв’язання широкого кола задач різних стрижневих систем врахувати умови, що відображають специфіку проектної конструкції та досвід її проектування.

Пелешко І. Д. Про формулювання задач оптимізації металевих стрижневих конструкцій в системах автоматизованого проектування / І. Д. Пелешко, В. В. Юрченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 148–152. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review