Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладені результати досліджень шахтних горілих порід Львівсько-Волинського вугільного басейну з метою застосування їх у дорожньому будівництві. Наведено хіміко-мінералогічний склад, фізико-механічні характеристики й деформативні властивості горілих порід. За матеріалами лабораторних досліджень і польових випробувань дослідних ділянок розроблено рекомендації щодо використання шахтних горілих порід при влаштуванні дорожніх одягів.

Мовчан М. І. Застосування шахтних горілих порід Львівсько-Волинського вугільного басейну для влаштування дорожніх одягів / М. І. Мовчан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 462 : Теорія і практика будівництва. – С. 110–118. – Бібліографія: 11 назв.