Друковані праці Національного університету “Львівська політехніка” за 2002 рік

У покажчик включено бібліографічні описи монографій, підручників, довідників, методичних матеріалів, статей з журналів та збірників, опублікованих тез доповідей на конференціях, семінарах, симпозіумах, бібліографічні видання. Подано також описи окремих науково-популярних газетних статей та рецензій. Покажчик призначений для широкого кола наукових, інженерно-технічних працівників, викладачів, аспірантів і студентів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

друковані праці, бібліографічний покажчик, Національний університет “Львівська політехніка”, Науково-технічна бібліотека, зведений бібліографічний покажчик

Друковані праці Національного університету “Львівська політехніка” за 2002 рік : бібліографічний покажчик / Національний університет “Львівська політехніка”, Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: І. О. Бєлоус, І. О. Войтович, М. В. Загачевська, В. Д. Мандзинець, Г. М. Щитинська, І. М. Григор'єва] ; за редакцією О. В. Шишки. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. – 444 с.