Інституційна модель державного регулювання якості зерна: на шляху вдосконалення

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Досліджено потребу інституційної моделі державного регулювання якості зерна для вдосконалення нормативного забезпечення ринку зерна в Україні. Показано ефективне та цільове призначення такої моделі з гармонізацією вимог європейської та міжнародної практики, що дасть змогу підвищити рівень конкурентоспроможності та рівноправність країни. The need for an institutional model of state grain quality regulation to improve the regulatory support of the Ukrainian grain market is looked into. The paper discusses the efficient targeted use of the model with harmonization of the requirements of the European and international practices, which will enable the country’s enhanced competitiveness and equality.

якість, державне регулювання, система, інституційна модель, якість, quality, government regulation, institutional model

Мороз Н. В. Інституційна модель державного регулювання якості зерна: на шляху вдосконалення / Н. В. Мороз, П. Г. Столярчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2013. – № 774 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 112–118. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review