Національний університет “Львівська політехніка”

Синявський Ю. Є. Еколого-лісівничі передумови впровадження метасеквойї китайської у лісові культури західного регіону України / Ю. Є. Синявський, Ю. Г. Шередько // Захист навколишнього середовища. Збалансоване природокористування : матеріали 4-ої студентської науково-практичної конференції, 27–28 жовтня 2011 року, Львів / Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму, Львівська обласна організація Всеукраїнської Екологічної ліги. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 177–180. – Бібліографія: 10 назв.