Видавництво Львівської політехніки

WebRTC technology for browser-based protected audio and video real-time communication without the need of additional plugins is described. Mobile application for the safe voice calling, video chats, group conferences and peer-to-peer data and file sharing is presented.

інтернет-протокол, комунікація в реальному часі, інформаційна безпека, месенджер, відеоконференція

Шпак З. Застосування технологій WebRTC для реалізації захищеного обміну медіаінформацією / Зореслава Шпак, Богдан Муха // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 54–55. – Бібліографія: 2 назви.