Теорія симетричних груп у багаточасткових задачах

Проаналізовано подвійні перестановки, за допомогою яких зображається ряд теорії збурення електрон-фононної взаємодії для гамільтоніана Фреліха за умови збереження кількості часток. Доведено, що подвійні перестановки задо вольняють чотири постулати теорії груп, а, отже, можуть бути проаналізовані за допомогою відомих у математиці методів цієї теорії. Тhе double permutations, as we showed before, can satisfactory subscribe the perturbation theory in electron - phonon interaction for Frelich Hamoltonian, on the condition of particle conservation. Here we prove that such double permutations satisfy 4 postulates of the group theory, hence they can be analyzed by the means of theory of group.

Товстюк K. K. Теорія симетричних груп у багаточасткових задачах / K. K. Товстюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 121–125. – Бібліографія: 4 назви.