Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито особливості обліку і оподаткування основних засобів та нарахування амортизації в умовах спільної діяльності без створення юридичної особи, проведено порівняльну характеристику з міжнародними стандартами та надано практичні рекомендації щодо ефективного управління такими активами суб’єктів господарювання. The peculiarities of account and taxation; calculation of amortization in conditions of collaboration without establishing a legal person lave been discussed. The comparative analysis in accordance with international standards lass been carried out. The practical recommendations as for effective managing ot this subject lave been given.

амортизація, суб’єкт господарювання, amortization, managing ot this subjec

Зима Г. І. Особливості обліку та оподаткування операцій з використання основних засобів в умовах спільної діяльності без створення юридичної особи / Г. І. Зима, Н. І. Самбурська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 343–349. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review