Олег Євгенович Кузьмін

Authors

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Біобліографічний покажчик відображає основні етапи життя, науково-дослідну та науково-педагогічну діяльність заслуженого працівника народної освіти України, академіка Української академії наук, Академії економічних наук України, Транспортної академії України, Академії підприємництва та менеджменту України професора, доктора економічних наук О.Є. Кузьміна. Видання містить інформацію про науковий доробок вченого з 1973 до 2009 року. Покажчик стане у нагоді вченим, спеціалістам з економіки, викладачам, аспірантам, студентам та працівникам наукових інформаційно-бібліотечних установ.

біобібліографія вчених Львівської політехніки, Науково-технічна бібліотека, біобібліографічний покажчик, Національний університет "Львівська політехніка", Кузьмін

Олег Євгенович Кузьмін : біобібліографічний покажчик / Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Г. М. Щитинська]. – Львів: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – 116 с. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; Вип. 41).