Видавництво Львівської політехніки

The essence, possibilities and pre-conditions of application of statistical methods ( index analysis,correlation-regressive analysis) for publishing activity Lviv Polytechnic National University is described in the article. The example of the practical use of method of cross"correlation"regressive analysis is resulted.

статистичні методи, кореляційно-регресійний аналіз, індексний аналіз, видавнича діяльність, навчально-наукові інститути

Ярка У. Консолідація інформації видавничої діяльності Національного університету «Львівська політехніка» за допомогою кількісного аналізу / Уляна Ярка, Ольга Шепелюк, Марія Крищук // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 198–199. – Бібліографія: 2 назви.