Порівняльна оцінка земельних кадастрів зарубіжних країн і України

Thumbnail Image

Приведена оценка ведения земельных кадастров зарубежных стран и Украины, что дает возможность в дальнейшем их усовершенствовать с учетом рыночной экономики. In article the estimation of conducting a ground cadastre in foreign countries and Ukraine that will allow to improve them in further in view of market economy is induced.

Панас Р. Порівняльна оцінка земельних кадастрів зарубіжних країн і України / Р. Панас, М. Маланчук // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – Випуск 70. – С. 68–75. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review