Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The paper reviews infographic as graphic visual representations of information, data or knowledge intended to present information quickly and clearly. The author shortly describes historiography, methods of creation and types of infographic. In addition to this, the paper indicates the meaning of infographic in records management.

інфографіка, інформація, графічний дизайн, візуалізація, електронний документообіг

Таранюк-Русанівський К. Інфографічний документ як інструмент підвищення якості електроного документообігу / Кирило Таранюк-Русанівський // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 239–240. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review