2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Результати, отримані на основі натурного інструментального обстеження збірної залізобетонної рамної системи, підтвердили вплив розпірних зусиль на підвищення несучої здатності ригелів. Робота присвячена визначенню резервів несучої здатності залізобетонних ригелів на різних рівнях реальної жорсткісної системи рами при урахуванні впливу розпірних зусиль.
These results were received on the base of the natural tool-making investigation the gathering reinforced concrete frame system, as a result was confirmed the influence of the strutting efforts on the supports of beams for increase their carrying ability. This work is dedicated bu the determination of reserves carrying ability the reinforced concrete beams on the different levels, in the real rigidity system of frame,wich can be provided when we taking into consideration the influence of the strutting efforts.

Гладишев Д. Г. Підхід до визначення резервів несучої здатності ригелів у межах збірної залізобетонної рами будинку / Д. Г. Гладишев, Р. І. Кінаш, Г. М. Гладишев // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 26–32.