Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Визначено роль та місце фактора історико-культурного потенціалу регіону у формуванні ефективної регіональної туристичної політики, а також вплив цього фактора на створення конкурентних переваг в туристичному регіоні. Обґрунтовується необхідність використання інструментів менеджменту туристичних регіонів, зокрема запровадження політики дахової марки як складової продуктової політики регіону. На основі іноземного досвіду розробляються рекомендації щодо використання різноманіт-них профілів туристичного регіону для створення палітри брендів в системі “дахової” марки.
The article refers to the important role of the region historical and cultural potential in developing an effective regional politics for tourism, and the influence of this factor on creating competitive advantages. It proves the need of using management instruments in tourism regions, particularly the “umbrella branding” involvement as a part of productive regional politics. As a matter of international experience the recommendations are provided on the use of different profiles of tourism region in order to create variety of brands in the umbrella branding system.

критерії туристичної індустрії, соціальний критерій, економічний критерій, екологічний критерій, соціалізація, екологізація, інформатизація, збутова політика, маркетинг турис-тичного регіону, “дахова” марка регіону

Гайдук А. Б. Популяризація національної історико-культурної спадщини як стратегічний напрям розвитку туризму та фактор створення конкурентних переваг у туристичному регіоні / А. Б. Гайдук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 95–99.

Endorsement

Review