Дотримання етикету в кіберпросторі – ефективний спосіб комунікації людей

Видавництво Львівської політехніки

Why Network users had decided to limit themselves when communicate to each others? And, most importantly, who sets them and whom they benefit? Net etiquette – it's just the rules of good manner, most of whose people invented long time ago. Rules of Net etiquette established by every network user and it is advantageous to everyone.

нетикет, інтернет, кіберпостір, правила, користувач, флейм

Гладун А. Дотримання етикету в кіберпросторі – ефективний спосіб комунікації людей / Анастасія Гладун // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 82–83. – Бібліографія: 3 назви.