Видавництво Львівської політехніки

The article highlights the importance and conditions of creating site of the local government to inform the public and creating an attractive image of the town.

веб-сайт, інформаційне наповнення, огран місцевого самоврядування

Кокор Л. Висвітлення культурно-мистецького життя територіальної громади в мережі Інтернет / Лідія Кокор, Жанна Мина, Дарина Мельник // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 196–197. – Бібліографія: 4 назви.