Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано економічну ефективність електротермічного напруження стрижневої арматури при виготовленні попередньо напружених стиків плит перекриття, а також витрату арматурної сталі і прокату, електроенергії та трудомісткості при напруженні конструкцій за двома існуючими технологіями.

Щеглюк М. Р. Аналіз економічної ефективності удосконаленої технології електротермічного напруження стрижневої арматури в умовах будівництва / М. Р. Щеглюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 462 : Теорія і практика будівництва. – С. 154–158. – Бібліографія: 5 назв.