Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано особливості обліково-аналітичної бази менеджменту якості підприємства, критерії та показники оцінювання ефективності управління якістю як стратегію твірного фактора розвитку підприємства. There’re presented features of registration-analytical base of enterprise quality management, сriteria and indexes of evaluation of efficiency of quality management as the strategy factor of development of enterprise.

обліково-аналітичної бази, твірний фактор, registration-analytical base, strategy factor

Грабко М. В. Системне обліково-аналітичне забезпечення менеджменту машинобудівних підприємств / М. В. Грабко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 27–31. – Бібліографія: 4 назви.