Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article discusses the advantages of electronic communication. In particular, the student internal site of the group was created. The site is explored not only as a means of communication, but on the environment for contextual retrieval of archival information.

студентський внутрішній сайт, засіб електронної комунікації, документно-інформаційна комунікація, контекстний пошук, архівна інформація

Білущак Т. Створення студентського внутрішнього сайту групи як середовище для контекстного пошуку архівної інформації / Тетяна Білущак, Вероніка Ольховик, Роксолана Лужецька // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 119–120. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review