Thumbnail Image

Проведены исследования технологии создания и обновления картографических материалов на основе аэрокосмических данных с использованием современного программного обеспечения. There were implemented researches of technology of creation and updating of cartographical materials on the base of aerial-space data using modern software.

Грицьків Н. Створення і оновлення базових картографічних матеріалів з використанням аерокосмічних зображень / Н. Грицьків, C. Почкін // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2008. – Випуск 70. – С. 30–37. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review