Інноваційний розвиток ЗВО : роль R&D та партнерства з бізнесом

Навчальний посібник розроблений в межах реалізації грантового проєкту USAID «Економічна підтримка України» за підтримки компанії «DAI». У навчальному посібнику представлено основні теоретичні підходи та практичні рекомендації з започаткування співпраці бізнесу та розвитку напрямку R&D. Призначений для адміністративного персоналу ЗВО, наукових та науково-педагогічних працівників, представників бізнесу, а також для студентів вищих навчальних закладів спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» усіх рівнів акредитації, слухачами інститутів післядипломної освіти, які бажають отримати ґрунтовні знання з менеджменту та організації співпраці ЗВО з бізнес структурами.

Інноваційний розвиток ЗВО : роль R&D та партнерства з бізнесом : навчальний посібник / Н. Ю. Подольчак, О. Г. Сокіл, Р. В. Небесний [та ін.] ; за заг. ред.: Н. Ю. Подольчака, О. Г. Сокола, Ю. М. Дзюраха. - Львів : Растр-7, 2023. – 148 с.