Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

У доповіді розкрито історію становлення фонду книгозбірні Львівської політехніки. Висвітлено принципи формування фондів бібліотеки за 165-річний період розвитку. Охарактеризовано джерела формування та склад книжково-журнального фонду як за видовими ознаками так і за тематикою. Подаються результати досліджень довоєнного іноземного фонду бібліотеки, зокрема приватних колекцій бібліофілів, що зберігаються в фондах бібліотеки Львівської політехніки. Висвітлено роль особових бібліотек у формуванні фонду бібліотеки.

Бєлоус І. О. Історія становлення фонду бібліотеки Львівської політехніки та приватних колекцій / І. О. Бєлоус // Стародруки і рідкісні видання в університетській бібліотеці : матеріали міжнародних книгознавчих читань (м. Одеса, 14–16 вересня 2009 р.) : збірник статей / упорядники: О. Полевщикова, В. Самодурова, О. Суровцева ; науковий редактор І. Грєбцова ; відповідальний редактор М. Подрезова ; Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова. – Одеса : Астропринт, 2010. – С. 21–36. – Бібліографія: 6 назв.