Персонал у ділових підприємствах, його функції і особливості

Національний університет "Львівська політехніка"

Технічний прогрес передбачає не лише нові методи виробництва, а й нові методи управління та форми організації виробництва. Управління має надзвичайно важливе значення для розвитку економіки та економічного зростання. У статті розглянуто функції персоналу і їх особливості у ділових підприємствах.

управління персоналом підприємства, технічний прогрес, конкурентоспроможність фірм, менеджер з персоналу

Корінчук С. Персонал у ділових підприємствах, його функції і особливості / Сергій Корінчук // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 189–194. – Бібліографія: 5 назв.