Актуальні питання оцифрування бібліотечних фондів України

Видавництво Львівської політехніки

The article deals with the important issue of digitization of library collections of Ukraine. The article listed the advantages of digital electronic copy of library collections, and the need for approval of the new National Programme preservation of library collections.

бібліотечний фонд, оцифровування, цифрова копія

Ярка У. Актуальні питання оцифрування бібліотечних фондів України / Уляна Ярка, Роман Голощук, Ольга Ханас // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 330–331. – Бібліографія: 4 назви.