Authors

Видавництво Львівської політехніки

Матеріали Національного університету «Львівська політехніка» на IV Національну виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Розробка та створення сучасних технічних засобів навчання для впровадження в освітню практику» описують досвід Університету у створенні сучасної бази для впровадження тестових технологій системи оцінювання та діагностики знань під час вступу на освітньо-кваліфікаційні рівні «молодший спеціаліст», «бакалавр», магістр», а також для слухачів підготовчих курсів та студентів початкових курсів з фундаментальних дисциплін. Видання серії навчальних посібників з тестовими завданнями для усіх категорій вступників та студентів значно полегшує їх підготовку та покращує рівень знань під час проведення вступних випробувань.

Розробка та створення сучасних технічних засобів для впровадження в освітню практику (номінація) : IV Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті" : тестування в системі оцінювання знань вступників та студентів у Національному університеті "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, З. Г. Піх, А. Г. Загородній, В. М. Габа, В. М. Гук ; за загальною редакцією Ю. Я. Бобала]. – Львів ; Київ : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 48 с.