Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто питання подолання своїх внутрішніх обмежень, для надходження інвестицій та розвитку торгівлі, а також для підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках Україні слід скористатися повною мірою положеннями угод із ЄС у формі Угоди про партнерство та співробітництво та розвитком ініціативи «нових сусідів».

інтеграційні процеси, зона вільної торгівлі, Генеральна угода про торгівлю послугами (ГАТС)

Шумляковська М. Право Європеського Союзу – особлива модель регулювання міждержавних відносин у сфері зовнішньо-економічної торгівлі / Мар’яна Шумляковська // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 143–146. – Бібліографія: 3 назви.