Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі детального опрацювання звітів з наукових засідань Польського філософського товариства у Львові у 1910–1939 рр. досліджено участь у них українських філософів. Результати дослідження вказують на необхідність перегляду доцільності наукового вживання терміна «Львівсько-Варшавська школа». On the base of detailed elaboration of reports on scientific sittings of the Polish Philosophical Society in L’viv in 1910–1939 a participation in them of Ukrainian philosophers is researched. According to the author, results of research indicate the need to review the feasibility of scientific using of the term "L’viv-Warsaw School”.

Львівсько-Варшавська школа, Львівська школа, Варшавська школа, Польське філософське товариство, L’viv-Warsaw School, L’viv School, Warsaw School, Polish Philosophical Society

Іваник С. Участь українських філософів в науковій діяльності Польського філософського товариства у 1910–1939 рр. (у межах досліджень Львівської філософської школи) / Степан Іваник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 661 : Філософські науки. – С. 119–126. – Бібліографія: 28 назв.

Endorsement

Review