Моделювання етапу «Орієнтація» в петлі OODA під час інформаційної війни

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Develops a theoretical model of internal processes Orientation stage cycle OODA, which is important in terms of information warfare. Any new information is a potential target for manipulation information warfare attack.

інформаційна війна, цикл OODA, етап «Орієнтація»

Литвин В. Моделювання етапу «Орієнтація» в петлі OODA під час інформаційної війни / Василь Литвин, Оксана Оборська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 190–191. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review