Електронне урядування Естонії: досвід для України

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article describes that e-government is one of the essential factors in the development of the information society and a democratic society building. The current state of e-governance in Estonia is reviewed, the practical level of the country’s e-government is identified. The prospects of using e-governance in Ukraine are outlined.

електронне урядування, державне управління, електронний уряд, взаємодія влади і громадян

Мина Ж. Електронне урядування Естонії: досвід для України / Жанна Мина, Оксана Гордійчук, Наталія Яворська // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 188–189. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review